Društvo
NAKON DVADESET GODINA RADIO KOTOR ZAMIJENIO STARI ANTENSKI SISTEM NA VRMCU
Stari antentski sistem na brdu Vrmac, sa kojeg Radio Kotor DOO reemituje svoj program na frekvenciji 99 MHz, juče je zamijenjen novim.
Nakon dvadeset godina reemitovanja programa preko ovog sistema, za očekivati je da će naši slušaoci i slušateljke ubuduće biti u mogućnosti da imaju kvalitetniji prijem naših talasa.
Dosadašnje cirkularne antene zamijenjene su tzv. Yagi antenama, renomiranog, italijanskog proizvođača.
Projektnu dokumentaciju izradio je Radio-difuzni centar Crne Gore.
Narednih dana biće obavljeno mjerenje i optimizacija novog antenskog sistema.
Podsjetimo, okončanjem jučerašnjeg posla, uz zamjenu predajnika i FM filtera tokom prošle godine, obnavljanje emisione tehnike naše medijske kuće, zahvaljujući novčanim sredstvima osnivača-Opštine Kotor, u potpunosti je završeno.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Društvo
ZAVRŠEN PRVI UPISNI ROK NA UCG: 221 PRIJAVA VIŠE NEGO PROŠLE GODINE, NA VELIKOM BROJU PROGRAMA PREMAŠENE KVOTE, NOVI STUDIJSKI PROGRAMI PRIVUKLI POSEBNU PAŽNJU
Društvo
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Mali Oglasi